O nas

PawSitive Dog Design to nie tylko firma. To nasza miłość do naszego psa - Spajka, do bokserów, psów, zwierząt...to również pasja tworzenia rzeczy ładnych.
Szyjemy obroże i smycze na Twoje zamówienie. Dla Twojego najlepszego przyjaciela - psa.

Zapewne Waszemu psu jest obojętne, w jakiej obroży chodzi. Ale dlaczego nie miałby wyglądać świetnie!?!?! ;p

 

 

...minęło już blisko 9 lat odkąd pisałam słowa powyżej. Zmieniło się wiele i w naszym życiu i w PawSitivie ;) - wydaje mi się więc zasadnym, by coś świeższego Wam tu napisać :)

Justyna i Piotr - to ta dwunożna część ekipy. To my stoimy za PawSitive Dogiem.

Justyna - czyli ja :D To w mojej głowie zrodziła się marka ręcznie szytych najpiękniejszych obroży, co na tamte czasy było pomysłem dość szalonym ;) To ja wybieram dla Was wzory, dbam, by niczego nie zabrakło, obmyślam, wymyślam (wiecie, że nikt przed nami nie podszywał minky?:D), gadam z Wami w mailach, na facebooku czy instagramie a w międzyczasie po prostu pakuję najpiękniej jak potrafię i puszczam do Was to, co stworzyliśmy.

Piotr - no możecie wierzyć lub nie - to on siedzi za maszyną. Jest typem technicznym i tak techniczne szycie wychodzi mu znakomicie. To on zapracował na cenioną przez Was jakość wykonania. Pewne źródła donoszą, że jako jeden z niewielu mężczyzn na świecie rozróżnia nie tylko kolory ale i odcienie. Wie co to limonka, turkus czy fuksja :D a z kilometrów taśm, które wyszły spod jego rąk, można by utkać zacną sieć autostrad ;)

Indi, Pepper, Lili i Cici - 3 pieseły i kot. Nasz najwspanialszy team. Cyrk na kółkach. Twórcy domu wariatów. Po ciężkim dniu, to z nimi siadamy na kanapie. Przytulaskamy i drapiemy brzusie. To z nimi spędzamy każdą wolną chwilę w lesie (no prócz kotka ;)) To oni są naszą inspiracją, kołem napędowym i sensem.

Spajkuś - za TM <3 To dzięki niemu powstał PawSitive Dog. Pies naszego życia. 

 

Mamy wrażenie, że szyjemy dla Was od zawsze, a mimo wszystko wciąż nie możemy w to uwierzyć. Przeszliśmy jakąś tam ewolucję ale rdzeń pozostał ten sam.

Przede wszystkim zdobyliśmy sowite doświadczenie, Wasze zaufanie, nawiązaliśmy liczne wspaniałe przyjaźnie.

Rozszerzyliśmy ofertę o wiele fajnych produktów i ich wariantów i wciąż staramy się opracowywać dla Was fajne rozwiązania. Ma być i ładnie i praktycznie i bezpiecznie. Przejrzyjcie koniecznie ofertę, a na pewno znajdziecie coś dla Waszego psiaka.

I pamiętajcie - jeśli macie potrzebę dłuższej smyczy, modyfikacji, kombinacji alpejskiej - zawsze możecie do nas napisać - a my postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom ;) bo wszystko co szyjemy - szyjemy pod Wasze zamówienie. Nie ma u nas taśmy produkcyjnej. Każdy z Was jest odrębną historią.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
PawSitive Dog Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl